Plast-Clinic: Podniesienie biustu

postheadericon Podniesienie biustu

Biust to dla wielu kobiet bardzo ważna część ciała. Niestety z upływem czasu traci on swoje właściwości i kształty. Spowodowane jest to przede wszystkim starzeniem się skóry i jej podatnością na naciąganie. W związku z tym, medycyna estetyczna proponuje swoim pacjentkom podniesienie biustu, dzięki któremu biust powróci do naturalnego kształtu i wymiaru.

W jaki sposób możliwe jest podniesienie biustu?

Podniesienie biustu wiąże się z operacją chirurgiczną. Cały zabieg polega na przesunięciu otoczki piersiowej ku górze i usunięciu powstałego wskutek tej czynności nadmiaru skóry. Podniesienie biustu jest bardzo skutecznym zabiegiem dającym naturalne efekty, dzięki czemu jest bardzo popularny wśród kobiet w starszym wieku pragnących dbać o swoje ciało.

Jaki biust może zostać zakwalifikowany do podniesienia?

Wiele sytuacji życiowych wpływa na wygląd, kształt i jędrność biustu. Ciąża, karmienie piersią, otyłość i zrzucanie wagi może być powodem do utraty jego atrakcyjności. W związku z tym, warto jest rozważyć podniesienie biustu, gdyż jest to zabieg bezpieczny i wykonywany bardzo często przez lekarzy. Najważniejszą zaletą podniesienia biustu jest to, że biust nie traci swoich naturalnych cech charakterystycznych, a zyskuje dawny kształt, wygląd i jędrność.